Şirket Profili

Dünyada seçkin bir konuma sahip olma gayretinde olan Demsan Altyapı Malzemeleri; Sfero Döküm Baca Kapakları, Döküm ve Paslanmaz Polimer - Drenaj Kanalları, Yağmur Suyu Izgara Takımları, Kanal Izgaraları, Pik Döküm Yer Süzgeçleri, Ağaç Dibi Izgaraları, Sınır Elemanları ve Otomatik - Manuel Yağ Ayırıcılar konusunda faaliyetlerini sürdürmekle birlikte çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek döküm sanayisine yenilikler sunmakta ve sürekli olarak değer katmaktadır.

Sektör nezdinde samimi iletişime dayanan, çalışanlarının ve iş ortaklarının memnuniyetinde sürekliliği sağlayacak topyekün mükemmellik felsefesi ile etik değerlere bağlı, çevreye duyarlı, iş birliği içerisinde ekonomik çözümler sunmaktır.

Misyonumuzu yerine getirirken aşağıdaki temel değer ve ilkelerimiz ışığında hareket etmekteyiz; İletişim, güven kazanmak, ve taleplere hızlı cevap vermek önceliğimizdir.

Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile ürettiğimiz ürünlerde iş mükemmelliğini yakalamak ve iş ortaklarımıza bütünsel çözümler sunmak, beklentileri özveriyle benimseyerek kalite, maliyet, fiyat, ve teslim süresi açısından dünya markası olmaktır.