Polimer Kanallar

Polimer Kanallar

POLİMER KANALLAR - DRENAJ POLİMER KANALLARI

Hazır Kanal - Polimer Beton, Hızlı ve kolay uygulama, Uzun kullanım ömrü, Aktif araç trafiği olan mekanlarda yüksek mukavemeti nedeniyle tercih sebebidir. Polimer Kanallar üzerine sfero döküm, paslanmaz, galvaniz, polikarbonat plastik ızgaralar uygulanabilir.

Polimer Kanallar sıvı drenajını sağlamak üzere tasarlanmış olup, kullanım alanlarına göre ebatlandırılabilmektedir. Drenaj yapılacak sıvı atığın niteliğine göre debi miktarı da ayarlanabilmektedir.

Polimer Kanallar başlıca kullanım alanları olarak; anayollar, spor tesisleri, okul bahçeleri, çocuk parkları, otopark girişleri, ağır yük araç trafiğine maruz kalan yerlerde vs. gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Polimer Kanallar kolay üretilebilirliği, yüksek dayanım gücü ile kimyasal üretim sanayiinde, gıda sanayiinde, deniz limanları ve hava limanlarında, yollarda, ağır iş yükü oluşturabilecek yerlerde sürekli olarak kullanılmaktadır. Polimer Kanallar öncelikli olarak tercih edilen drenaj malzemeleridir.

Polimer Kanallarımız geniş hazneye sahip ve tahliye sırasında su akışı oldukça hızlıdır. Polimer Kanallar üretiminin hızlı ve kolay olması sebebiyle kavisli kanal, dik köşe elemanı, dörtlü birleşim, açılı köşe elemanı yapabilir ve en kısa sürede teslim edilebilmektedir.

Polimer Kanal Hizmetleri

Drenaj Kanalı, Drenaj Kanalları, Polimer Hazır Kanal, Polimer Hazır Kanal Izgarası, Polimer Kanal Fiyat, Polimer Beton Kanal, Polimer Drenaj Kanalı Fiyatları

Polimer Kanal Proje Uygulamaları

Polimer Kanal
Polimer Kanal
Polimer Kanal
Polimer Kanal
Polimer Kanal